Windows 11 Pro 22H2 Build 22621.755 (Non-TPM) (x64) Multilingual Pre-Activated torrent

Windows 11 Pro 22H2 Build 22621.755 (Non-TPM) (x64) Multilingual Pre-Activated

Ziyaret etmek

Doğrudan olay grubundan kopan gerçek programlar.

Takım projesi-FTU!

TPM gerekmez | çok dilli | Aktif | 64 bit | Kasım 2022

Birden çok dil için Windows 11 Pro 22H2 Build (TPM yok) (x64) önceden etkinleştirildi

Bilgisayarların hayatımızda merkezi bir rol oynadığı bir çağda, Windows 11 sizi sevdiğiniz şeye yaklaştırmak için tasarlandı. Bu, yeni bir arabirim ve yeni Microsoft Mağazası, yapay zeka destekli yeni bir özel akış ve Microsoft Teams’in bağlı olduğu Microsoft Edge tarayıcısının daha iyi performansı gibi diğer yeni özelliklere sahip Windows işletim sistemi sürümlerinin en son sürümüdür. görev çubuğu ve çok daha fazlası! Kilidin açık olması, Windows 11’i Güvenli Önyükleme ve TPM olmadan bir PC’ye yükleyebileceğiniz anlamına gelir.

Windows 11’deki yenilikler:

– Windows 11 tamamen yeni bir tasarıma kavuşacak. Microsoft’un önceki iddialarını tersine çevirmek ve yine de işletim sisteminin yeni bir sürümünü tanıtarak Windows 10’dan vazgeçmek için kesinlikle iyi bir nedene ihtiyacı var. Ve yepyeni tasarım bunun için harika. Redmond devi, Sun Valley (“Sun Valley”) adlı bir güncelleme ile uzun süredir yeniden inşa etmeye hazırlanıyor – görünüşe göre Windows 11 bu ad altında gizlenmişti. Sun Valley projesi uzun süredir internette yanıp sönüyor – Microsoft düzenli olarak yeni arayüz stilinin ayrıntılarını ortaya çıkardı, içeriden öğrenenler daha önce bilinmeyen bilgileri paylaştı ve çevrelerindeki ünlü tasarımcılar tüm bu verilere dayanarak gerçekçi konseptler oluşturdu.

– Başlangıç ​​ve sistem öğeleri alt çubuğun üzerinde yüzer. Başlat, Windows’un en son sürümlerinin tümü için arama kartı ve yüzüdür. Windows 11’de geliştiricilerin bunu tekrar değiştirmesi şaşırtıcı değil, ancak işlem açısından göründüğü kadar değil – Başlat penceresi alt çubuğun üzerinde yüzecek. Bu küçük değişikliklerin sistemi tazelediğini kabul etmeliyiz. İnternetteki bilgilere dayanarak, Microsoft bu menünün “içinde” pek bir değişiklik yapmayacak – yenilik yalnızca pencerenin yapısını etkileyecektir. Kontrol paneli de yüzecek ve tasarımı “Başlat” ile aynı olacaktır. Eylem merkezi, kontrol düğmeleriyle birlikte birleştirilecektir – aynısı, diğer işletim sistemlerinde uzun süredir kullanılmaktadır. Bu yeni menünün hemen hemen her sözü, bunun bir ada olacağını ima ediyor – kontrol düğmeleri ayrı bir panele, bildirimler başka bir panele ve özel işlevler (oynatıcı gibi) başka bir panele yerleştirilecek.

– Sağ köşeler kaybolacak, bunların yerini filetolar alacaktır. Aslında uzmanlar ve kavramsal tasarımcılar bu noktada hemfikir değiller – bazıları Microsoft’un geleneğini değiştirmeyeceğinden ve dik açılara bağlı kalmayacağından eminken, diğerleri 2021’de Microsoft’un fileto stilini izleyeceğinden emin. İkincisi, “tamamen yeni Windows” tanımına daha iyi uyuyor – kayan menüler tek başına yeni bir yapıyı yepyeni olarak nitelendirmek için yeterli değil. Yuvarlamanın, bağlam menüleri ve sistem tepsilerinden tüm uygulama pencerelerine kadar sistemdeki hemen hemen her şeyi etkilemesi bekleniyor. Bu soruda bile, kavramsal tasarımcıların görüşleri farklıdır – bazıları tüm arayüz öğeleri üzerinde çizim yapmak imkansızdır, bazıları ise bunları dik açılarla birleştirir.

– Her yerde sisli puslu bir arka plan olacak. Web’de pencere adası stilinin görüntülenmesiyle ilgili bir anlaşmazlık var,köşe tasarımı ve menü efekti, ancak hemen hemen herkes pencerelerin şeffaflığı konusunda hemfikir. Çok sayıda tasarım ve ekran sızıntısı, en azından Başlat menüsü veya tarayıcı olsun, tüm pencerelerde şeffaflık ve bulanıklık gösterir. Üstelik bu etkiler, Microsoft’un Sun Valley projesine paralel olarak iki ekranlı ve zayıf cihazlar için geliştirdiği iptal edilen Windows 10X işletim sisteminin koleksiyonunda bile var. Sözde akrilik şeffaflık, fare öğelerin üzerine getirildiğinde yeni efektlerin kullanılması ve ayrıca öğeler arasındaki boşluğun artması anlamına gelir – kullanıcının etkileşime girdiği arayüzün alanları kesinlikle daha büyük olacaktır ve sayfaların başlıkları büyüyecektir. çoğaltmak.

– Halihazırda görüntülenen yeni yazı tipi. Windows 11, Windows 10 Build 21376 for Insider’da zaten görünen varsayılan Segoe Duyarlı Kullanıcı Arabirimi yazı tipini kullanacaktır. Avantajı, küçük metin ve büyük metin için eşit derecede uygun olmasıdır. Bu, onu orijinal olarak küçük veya büyük boyutlarda tasarlanmış sıradan yazı tiplerinden ayırır. Örneğin, Windows 10’un kararlı sürümü şu anda 9pt için tasarlanmış Segoe UI yazı tipini kullanıyor. Küçük metinlerde okumak zorlaşır ve büyük metinlerde sıkıcı görünür.

– Windows 11’in yeni simgeleri olacak ve Windows 95 simgeleri kaybolacak. Evet, bugün hala kullanılıyorlar. Microsoft sonunda sistem genelinde kullanılan simgeleri değiştirecektir. Explorer’da yalnızca klasör kısayolları, çöp kutuları ve diğer simgeler mevcut değildir. Shell32 dizininde bulunan tüm simgelerden bahsediyoruz. Hala Windows 95 döneminden simgeler var ve yakın zamanda Microsoft, tasarımlarını dahili setlerden birinde güncelledi – elbette Windows 11’e gidecekler.

– Windows 11 yenilikçi özelliklere sahip olacak – çok var ama hepsi küçük. Yaklaşan güncellemenin özellikleri hakkında tasarımından çok daha az şey biliniyor. Ancak Windows 11 ve Windows 10X (görüntüsü internete sızdırılan kırılgan ve katlanabilir cihazlar için iptal edilen işletim sistemi) paralel olarak geliştirildiğinden, en son özelliklerin Windows 11’de görüneceğini güvenle varsayabiliriz. , Windows 11, kamera bir bilgisayarda kullanıldığında görünecektir – sistem çubuğunda ilgili gösterge görüntülenir.

Yenilikler:

Sistem gereksinimleri:

– İşlemci: 1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı.

– RAM: 2 gigabayt (GB).

– Boş sabit disk alanı: 40 gigabayt (GB).

– Grafik kartı: DirectX 9 grafik aygıtı veya üstü.

– Belirli özellikleri kullanmak için ek gereksinimler.

– Dokunmayı kullanmak için çoklu dokunma desteğine sahip bir tablete veya monitöre ihtiyacınız vardır.

– Uygulamaları indirmek ve çalıştırmak üzere Windows Mağazası’na erişmek için etkin bir internet bağlantınızın ve en az 1024 768 piksel ekran çözünürlüğünün olması gerekir.

Kurulum yöntemi:

* Rufus ile önyüklenebilir bir USB oluşturun (şiddetle tavsiye edilir) ve çalıştırın!

* Düşük hızda DVD-DL’ye yazma.

Anasayfa:

Önyüklenebilir bir USB oluşturun / talimatlar klasöre dahildir!

!! BAKMAK!! Her zaman FTUApps sürümünü kontrol edin! FAKE’den kaçının!

Amacımız, test edilmiş uygulama ekran görüntüsü ile temiz ve zararsız uygulamalar sağlamaktır!

Windows 11 Pro 22H2 Build 22621.755 (Non-TPM) (x64) Multilingual Pre-Activated

23 0 Torrent vote

uTorrent client

  1. Windows 11 Pro 22H2 Build 22621.755 (Non-TPM) (x64) Multilingual Pre-Activated torrent
  2. Windows 11 Pro 22H2 Build 22621.755 (Non-TPM) (x64) Multilingual Pre-Activated indir torrent